m0NESY nastopa kot G2, ki premaga FaZe v EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

m0NESY nastopa kot G2, ki premaga FaZe v EPL

G2 dosegli izjavo o zmagi nad številko 1 sveta FaZe, ki je premagal prvake PGL Major Antwerp v dveh precej enostranskih mapah (16-7 Dust2, 16-12 Nuke) in dosegel rezultat 4-0 v skupini B. Nikola "INiKo⁠" Kovač in družba imata še eno tekmo proti Outsiders ostalo do konca, pri čemer zmagovalec zasede prvo mesto v skupini in neposredno napreduje v četrtfinale končnice.

Ilya “⁠M0NESY⁠” Osipov je imel ključen vpliv v celotni seriji, saj je zagotovil sedem prvih ubojev na Dust2 in pri tem objavil oceno 1.84. Na Nukeu je pokazal še večjo prevlado, saj je na koncu zbral 20 ubojev G2zvezdniško stransko prizadevanje CT, preden je ekipa v drugem polčasu stvari prevzela.

"HooXi zelo dobro pusti igralcem, da igrajo," Niko je v intervjuju po tekmi povedal, kako novi vodja ekipe med igro pomaga igralcem uspeti. »Dovoli jim, da narekujejo tempo, ko gre za nekatere očitne odločitve, in mislim, da je to njegova največja prednost. Jasno je povedal, da bo naredil vse, da bi zmagal, da bo žrtvoval vse, kar je potrebno za to ekipo, in do zdaj je bil fenomenalen.”

m0NESY se je v primerjavi s FaZe odlično odrezal s povprečno oceno 1.69

Zmaga iz G2 zanika FaZe priložnost, da si zagotovijo svoje mesto v končnici. Zmaga nad Rasmus »⁠HooXi⁠« Nielsenstran bi bila zavarovana FaZe mesto na vrhu skupine in potrdila tri ekipe, ki se bodo uvrstile v končnico skupine B; vendar pa izguba ne le zanika FaZe prvo mesto, vendar jih pusti na robu, da se sploh ne uvrstijo v kvalifikacije. Ekipa ima zdaj dva scenarija, v katerih lahko zaklene svoje mesto na zadnji dan skupine, in sicer tako, da premaga BIG s kakršnim koli rezultatom ali osvojiti vsaj en zemljevid in upati, da G2 premagati Outsiders.

Dust2 je imel pod nadzorom G2 od začetka do konca, peščica zgodnjih krogov od FaZe naredi malo za ohranjanje konkurenčnosti m0NEZI, Nemanja “NhuNter-⁠” Kovačin Justin “⁠Jks⁠” Savage je večino prvega polčasa divjal po obrambni strani. Sporadične zmage od FaZe jim je omogočilo, da so ob odmoru zbrali le pet rund, zamenjava strani pa jim je dala malo možnosti, da bi to izboljšali, le še dve rundi sta imeli pred tem m0NEZI sklenil posel za svojo stran, 16-7.

Ruska zvezda ni popuščala, ko je Nuke začel z močjo G2 do začetka 4-0 na strani CT. Niz petih krogov kot odgovor FaZe je bilo videti, kot da bo zemljevid konkurenčen, vendar se je to izkazalo za privid m0NEZI vzpostavil trdno prevlado, saj v večini rund sploh ne potrebuje AWP G2 preostanek polčasa dobil za vodstvo 10-5.

O HooXi-vodena stran je bila po premoru nepopustljiva in je štiri kroge zapored vdrla na mesto A ter še povečala svoje vodstvo. FaZe končno uspelo ustaviti ta napad in počasi začelo sestavljati prizadevanja za vrnitev, Håvard "⁠ dež" nygaard in Robin “⁠Ropz⁠” Kool najti peščico več ubojev na poti do zapolnitve vrzeli. Ko je bilo videti, da bi lahko bila popolna vrnitev resničnost, G2 ustvaril uvodno in zahtevano točko ujemanja, kasneje pa stvari zaključil z napadom na spletno mesto s polovičnim nakupom, kjer je jks našel tri ubijanja Tec-9, da bi spravil stvari čez mejo.