Outsiderji so premagali ENCE in osvojili ESL Challenger Rotterdam PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Outsiderji so premagali ENCE in osvojili ESL Challenger Rotterdam

Outsiders si je po zmagi zagotovil pokal ESL Challenger Rotterdam ENCE v finalu z izidom 2-0, zmagal Dust2 (16-8) in Vertigo (16-14) ter odšel domov s plačilom v višini 50,000 $ ter zagotovljenim mestom na konferenci ESL Pro League Season 17 Conference.

Ruska stran je imela težave v skupinskem delu in izgubila s tesnim rezultatom 14-16 ENCE in zmagal v dveh neverjetno tesnih igrah proti Pretok. Njihova končnica je bila bolj prepričljiva, saj so oddali MOUZ in premagal ENCE da dvignejo svoj drugi letošnji pokal ESL Challenger, potem ko so prej osvojili ESL Challenger februarja 2022.

za ENCE, to je nov poraz v velikem finalu, z Marco “NaSnappi⁠” PfeifferNjegova ekipa zdaj izgublja tretjino v tem letu. Evropska zveza se zdaj osredotoča na Rio Major, kjer bodo 5. novembra štartali v etapi Legends.

slavo je v velikem finalu povišal z oceno 1.30

Finale se je začelo Outsiders' izbral Dust2 in videl, da je ekipa CIS brezhibno vzela prvo pištolo, vendar Valdemar ⁠Valde⁠ Bjørn Vangså's triple-kill na mestu B dobil ENCE takoj nazaj na enake položaje. Evropska mešanica je zgodaj povedla, z Outsiders ostali zvesti svojemu ugledu in se vrnili na rezultat 6-6. Potem ko nobeni ekipi ni uspelo nanizati več kot dveh krogov skupaj, Outsiders končno prevzel nadzor nad postopkom in zaključil polčas 9-6.

Ko sta se strani zamenjali, je Dzhami "⁠Jame⁠" AliEkipa pod vodstvom je obdržala svoj zagon iz prejšnjih nekaj rund, da bi dobila pištolo in jo pretvorila v vodstvo 12-6. Na svoji strani CT so bili videti dominantni, z Petr "⁠Fame⁠" Bolyshev še posebej blesti, saj je branil mesto B pred več udarci napadalca, ko je v drugem polčasu dosegel 146 ADR in niz premaknil na ENCEVrtoglavica je izbrala zemljevid.

ENCE osvojil svojo prvo pištolo v seriji, ki je začela Vertigo, in pri tem povedel z 2-0. Začeli so se boriti po prvih nekaj krogih proti močnemu Outsiders obrambo, saj je ekipa CIS začela niz sedmih krogov. Hiter nalet s pištolami je zadel evropsko kombinacijo njihov tretji, vendar Outsiders se je hitro vrnil na zmagovalne poti in postavil rezultat na 11-4.

Zmaga v drugi rundi s pištolo je pomenila Outsiders imel eno roko za pokal, a ENCE ni šlo zlahka. Snappi poskrbel za ogromen quad-kill za začetek vrnitve svoje ekipe, pri čemer je evropska ekipa sestavila niz sedmih krogov, da se je približala dosegu. Outsiders odgovorili z dvema lastnima krogoma, da bi nekoliko zaustavili zagon, in si tako priigrali štiri točke. Morali vse štiri, z Alexey "IQikert⁠" Golubev dosegel velik uspeh s quad-kill v zadnji rundi in zmagal svoji ekipi.