Astralis je na vrhu skupine A, potem ko je prehitel Vitality PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Astralis je na vrhu skupine A, potem ko je premagal Vitality

Astralis so zmagali v skupini A in rahlo pokvarjeni Vitalnostdebitantski dogodek z Lotan “PinSpinx⁠” Giladi, ki je premagal mednarodno sestavo z 19-17 na Mirageu, potem ko se je vrnil z 8-13.

Rezultat pomeni, da Astralis so si zagotovili mesto v tretjem krogu izločilnih bojev, zdaj pa potrebujejo le eno serijsko zmago za napredovanje v finale BLAST Premier Fall. Vitalnost skupino končali na drugem mestu in bodo tako zaradi svojega nosilca preskočili le en krog izločilnega dela.

Farlig je nastopil takrat, ko ga je ekipa najbolj potrebovala

Astralis zmagal v prvi pištolski rundi, vendar ni mogel ustvariti velike prednosti, z Vitalnost udarec nazaj skoraj takoj. Peter “⁠Dupreeh⁠” RasmussenNjegova sklopka 1 proti 1 je izenačila izid in nato svoji ekipi zagotovila niz rund, ki so se končale z vodstvom 5-3. Astralis odbil izid izenačil, le za dupreeh da znova stopite korak naprej, oboroženi samo s P250 za doseganje Vitalnost spet vodi. To je povsem obrnilo zagon, z Vitalnost konec polčasa 10-5 v ospredju.

Prihaja drugi polčas pištole Vitalnost pomenilo, da je videti, da je zmaga v vreči, vendar Andreas »⁠Xyp9x⁠« Højsleth izvedel večkratni uboj pri prisilnem nakupu Astralis bojna priložnost. To je pomenilo začetek prisilnih vojn, z Astralis bolje izpade na drugi strani. Danci so nadaljevali z obrambo in na koncu povedli s 15-14 pred tem Vitalnost uspelo izsiliti podaljške.

Vitalnost so lahko našli več uspeha na strani CT med dodatnim nizom rund, saj so zmagali v dveh od treh v prvem polčasu. Astralis je šlo še bolje, saj je zmagal v vseh treh krogih in končal igro, z Asger “ArFarlig⁠” Jensen zlasti v zadnjih krogih igre.