Tujci premagajo MOUZ in si zagotovijo mesto v finalu IEM Rio PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Outsiderji premagajo MOUZ in si zagotovijo mesto v finalu IEM Rio

Outsiders so si s premikom zagotovili nastop v velikem finalu IEM Rio Major MOUZ 2-0 v polfinalu, s čimer je evropska mešanica poslana domov po rezultatu 16-10 na Ancientu, ki je za las izgubil Overpass s 14-16 in nato zdrobil svoje nasprotnike z zmago s 16-7 na Infernu in sklenil serijo .

Ruska ekipa zdaj napreduje v veliki finale IEM Rio Major, kjer bo igrala z zmagovalcem Junak v primerjavi z FURIA v nedeljo ob 19:00 . Označuje tudi rezultat Dzhami "⁠Jame⁠" Ali in Alexey "IQikert⁠" Golubev‘s return to the grand final of a Major for the first time in three years. The two players previously made it to the final hurdle back at the StarLadder Berlin Major in 2019 while playing under the AVANGAR tag, kjer so končali kot drugouvrščeni Astralis po enostranskem porazu (6-16, 5-16).

Ta izguba pomeni tudi konec poti za MOUZ, ki svojo vožnjo skozi IEM Rio Major končajo na 3.-4. mestu. Ekipa okoli Christopher "Xdexter⁠" Nong je imel razmeroma uspešen čas v Braziliji, saj je na odru izzivalcev dosegel brezhiben izid 3-0, nato pa si je priboril mesto v končnici s 3-2 na odru legend. Nato so premagali enega izmed skupnih favoritov za 1,250,000 $ dogodek, Cloud9, v četrtfinalu, da bi zagotovil uvrstitev med najboljše štiri, preden so ga Rusi poslali spakirat.

Jame je bil odmeven v vseh serijah s povprečno zvezdniško oceno 1.40

Začelo se je dogajanje prvega polfinala IEM Rio Major MOUZ‘s pick of Ancient. The dexterKvintet pod vodstvom je hitro upravičil svoj izbor in dobil pištolo, preden je naslednje tri runde pretvoril v 4-0 na zloglasno težki T-strani. David “0n3rb7rXNUMX⁠” Danielyan je ustrelil tri na mestu B, da je svojo ekipo dobil na plošči, ruska ekipa je to izkoristila, da je začela svoj niz petih rund in prevzela vodstvo, 5-4. Ta skoraj neprebojna obramba z Outsiders prestal, ko se je preostanek polčasa nadaljeval, z James in samo podjetje dovoljuje MOUZ eno zmago v dodatnem krogu do konca njihove CT-strane, da bi ob premoru dosegli udobno pet rund.

Sklopka 1 proti 1 Adam ⁠Torzsi⁠ Torzsás v pištolski rundi, ki se je začela v drugem polčasu, evropski seznam pa je naslednji dve rundi vedno bližje Outsiders na semaforju. Zgodba zemljevida se je na tej točki premaknila, pri čemer nobena stran ni mogla nanizati več kot treh krogov hkrati. Ta narava naprej in nazaj je na koncu naklonjena Outsiders, ki pa je to izkoristil, da je dosegel ključne zmage v rundah in dosegel točko tekme, 15-9. Zvezdni prikaz iz torzsi in the 25th round, in which the Hungarian added four more frags to his tally, kept his side in the running for one round longer, but in the end, it wasn’t meant to be; Outsiders, oborožen z mishmash nakupom, sestavljenim iz Tec-9 in MAC-10, je uspel iztrgati zadnji krog, ki so ga potrebovali za zmago s 16-10 in poslali serijo v Overpass.

Bil je čas za MOUZ ko se je Overpass začel, in mednarodna zasedba je imela veliko odgovorov Outsiders‘ slow, methodical style to get off to an early 4-1 lead on the CT-side. Outsiders vendar so se hitro odzvali in spremenili stvari v napadu, da bi stvari vrnili v pet rund s pat pozicijo, ki jo je poganjala visoka zmogljivost fragiranja James in Petr "⁠Fame⁠" Bolyshev, who combined for 15 kills. From this point on, things had swung back into the European roster’s favour, though, the dexter-vodena stran je izničila zmago Rusov v eni rundi s štirimi neprekinjenimi lastnimi rundami, da je uvodni polčas končala s svojo prednostjo 9-6.

Outsiders začeli zmanjševati vrzel, ko so bili na vrsti za obrambo, in prvič prevzeli vodstvo pred Evropejci na zemljevidu, zahvaljujoč pohodu šestih rund, da so začeli svoj niz na strani CT. MOUZ se je nekoliko prebudil, ko je grozila grožnja izločitve, s čimer se je rezultat vrnil na bolj izenačen 11-12, toda junaška sklopka 1vs3 od James v 25. dovolil Rusom, da so k svojemu imenu dodali dva in bili blizu zmage, 14-11. Žal, s hrbtom ob steni in z možnostjo izpada v polfinalu, MOUZ se je nenadoma odločil, da se pojavi in ​​postavi čudovit prikaz na T-strani, kjer sta združila pet rund v kasu, da bi dosegla naporno zmago 16-14 in poslala zemljevid na odločilni zemljevid Inferno.

MOUZ nadaljeval niz zmag v rundah na začetku odločilne tekme Inferno in po zmagi s pištolo in naslednji konverziji povišal z 2-0. Vendar spet Outsiders got right back on the saddle, overpowering their opponents’ best T-side efforts by jumping out to their own 7-2 lead, a feat achieved due in part to a newly-found spike in form by Evgenij "LFL1T⁠" Lebedev, ki je do te točke zbral 10 ubojev. Kljub temu, dexter‘s troops rallied together in spite of this hefty deficit, though, perfectly-timed site executes by the mix team forcing the Russians to save round after round as MOUZ pripeljal stvari nazaj na eno, 6-7. Outsiders lahko prinesli MOUZ‘s onslaught to a halt in the dying stages of the half, however, clinching the last two rounds of play to lead 9-6 at the side swap and be in good stead to clinch the first grand final spot up for grabs.

Outsiders podvojila, ko so preklopili na T-stran. Ruska ekipa je z razmeroma lahkoto povečala prednost na 13-7, da bi dobila veter v jadra. Od tu naprej je bilo malo MOUZ bi lahko naredil, da bi prenehal Outsiders od opravljenega dela, z James v 1. rundi je iz svojega klobuka potegnil še eno sklopko 3 proti 22, da bi svoji ekipi pomagal doseči točko za izenačenje, preden je v 23. rundi uspešno napadel mesto A in dosegel zmago s 16-7 ter uvrstitev v veliki finale.