MOUZ je razburil Cloud9 in pripravil polfinale proti Outsiders PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

MOUZ je razburil Cloud9 in poskrbel za polfinale proti Outsiders

MOUZ zaklenili mesto v polfinalu IEM Rio Major z zmago z 2-1 nad Cloud9, ki je odpravila rusko kombinacijo z zmagama na Overpassu (16-13) in Ancientu (16-9), potem ko je izgubila uvod na Infernu (11-16). David “Zamrznjeno” Čerňanský je spodbudil svojo ekipo do še enega poraza na Majorju, saj je na dveh zmagah na zemljevidu dosegel ocene 1.40+.

MOUZ nadaljujejo svojo fantastično Major kampanjo po začetku svojega potovanja na odru Challengers. Skozi prvo stopnjo so opravili z brezhibnim rezultatom 3-0 in nato kljubovali pričakovanjem, tako da so se prebili skozi Legends Stage, zdaj pa se bodo soočili z Outsiders v soboto v polfinalu ob 18:00 . Forum Cloud9 to je razočaran konec njihove velike kampanje, saj ruska ekipa ni mogla izpolniti pričakovanj kot ena izmed favoritinj končnice.

dexter je svojo ekipo popeljal do polfinala Majorja

Inferno se je začel z a Jon »⁠JDC⁠« de Castro trojka v pištolski rundi, ki omogoča MOUZ da začnete vroče. Pred tem so povedli s 4:0 Vladislav “Fannafany⁠” Gorškov zaklenil mesto B, da bi dostavil prvo za Cloud9. Ruska ekipa je kmalu zatem prevzela nadzor in povedla proti koncu polčasa, ko so se njihovi zvezdniki ogrevali. Evropsko kombinacijo so omejili na samo še dva kroga in odšli v interval z izidom 9-6, z Ajaj “HObbit⁠” Khasenov zvezda šova z 19 uboji v prvem polčasu.

Cloud9 zmagali v drugem polčasu s pištolo in nadaljevali s svojim zagonom iz prvega polčasa ter prevzeli šest rund prednosti. MOUZ še ni bil pripravljen na predajo, zmagal je tri zaporedne zmage in prisilil rusko stran v eko. Bilo je kdo drug kot HObbit ki se je okrepil, ko ga je njegova ekipa najbolj potrebovala, in zadel štiri neverjetne strele na neoklepenega Deagla, da bi ustavil MOUZ poskus vrnitve. Vrhunski krogi veteranov so znova spremenili zagon igre, Cloud9 tri zaporedne zmage in tako zaključili igro s 16-11 HObbit dosegel mejo 30 ubojev v zadnjem krogu igre in premaknil serijo na Overpass.

MOUZ svojo Nadvoz obrambo začeli odločno, kot Adam ⁠Torzsi⁠ Torzsás osvojil sklopko 1 proti 2 za začetek igre. To mu je omogočilo, da je kupil AWP v drugem krogu in našel takojšen učinek s svojim najljubšim orožjem, kar je povzročilo vodstvo njegove ekipe z 8-1. Cloud9 kmalu zatem obrnila svoj počasni začetek, z Dmitry “⁠Sh1ro⁠” Sokolov in Sergey “XAx1Le⁠” Rykhtorov vlečejo svojo ekipo čez več krogov, da so polčas zaključili s petimi krogi zaostanka.

MOUZ osvojil svojo drugo pištolo na zemljevidu, potem ko je spremenil situacijo 3 proti 5, s čimer je rusko moštvo prisilil v dva manj kot idealna forcebuya. Tveganje se ni izplačalo Cloud9, ki so kmalu padli s 5-14, ko so končno dobili polni nakup. nafany in družba sta se že večkrat vrnila na obrambno stran Overpassa na Majorju in tudi ta igra ni bila končana. Dobili so jih pet zapored, da bi pred tem dosegli dvomestno številko MOUZ dobil naboj na strani A oborožen samo s pištolami. Še tri zmage za Cloud9 sledil, pred Christopher "Xdexter⁠" Nong pobral izpadli AWP in položil zemljevid v posteljo s trojnim ubijanjem, s čimer je serijo premaknil na odločilno mesto Ancient.

Cloud9 je prevladoval tik pred vrati na Ancientu, zmagal v pištolski rundi in sledil štirim omejitvenim rundam MOUZ do samo treh ubojev v petih rundah. Trojni mimo zamrznjena izkazalo se je za prelomno točko polčasa, saj je njegova stran dobila situacijo 2 proti 4 ob njihovi prvi rundi. Potem, MOUZ izgledal kot povsem druga ekipa, saj je zmagal osem zapored. Neizkušeni igralci iz evropskega združenja se niso zmotili zaradi pomembnosti tekme, saj so pokazali neverjetno zvijačnost in sprožili disciplino, da so premagali rusko obrambo. V zadnjih dveh krogih jim je zmanjkalo moči, a so v drugi polovici vseeno prišli z vodstvom 8-7.

Cloud9 dobil pištolo za začetek napada, vendar MOUZ se je nemudoma boril z zmago na forcebuyu. Evropska kombinacija je prevladovala na strani CT, saj je dexter-vodena ekipa je svoje nasprotnike omejila na samo še en krog. Videti je bilo, da imajo popoln nadzor, izključili so vse, kar je ruska ekipa ponudila, da bi zaprla zemljevid 16-9 in se uvrstila v polfinale.