Shiba Inu (SHIB) je zmagal na turnirju BitPay Brackets Tournament PlatoBlockchain Data Intelligence 2022. Navpično iskanje. Ai.

Shiba Inu (SHIB) je zmagal na turnirju BitPay Brackets Tournament 2022

Prvak je okronan! Z odločilno zmago v vsakem krogu je Shiba Inu zmagovalec oklepajev BitPay 2022! Vojska Shib je bila podžgana in so množično glasovali za poganjanje SHIB skozi turnir.

Povzetek oklepajev BitPay: spalni kovanci rastejo, vendar SHIB ARMY zmaga

Začeli smo s 16 najboljšimi kovanci in dali jo moč okronati prvaka. Med celotnim turnirjem smo videli presenetljive pretrese, tesne dvoboje, ki so prišli do zadnjih minut glasovanja, in nekaj izbruhov, za katere se je zdelo, da jih je konec, še preden so se začeli.

Pomembne motnje, grizenje žebljev in izpuščaji

• Poligon (MATIC)¹XNUMX naredil zgodbo o Pepelki, da bi se na koncu soočil z njo Shiba Inu (SHIB)¹²  v finalu.
  • Vrhunsko seme USD kovanec (USDC)³ izpadel pri zgodnjem izhodu, ko je padel na Poligon (MATIC)¹XNUMX.
  • Najljubši oboževalec Dogecoin (DOGE)¹¹ zapustil turnir v 1. krogu, potem ko se je pomeril z Solana (SOL)⁶.
  • Cardano (ADA)⁷ šel skozi prva dva kroga s polno glavo, vendar je na koncu ostal brez prvaka Shiba Inu (SHIB)¹².
  • Popular BNB (BNB)² izgubil tesno tekmo z Poligon (MATIC)¹XNUMX za las zgrešil finale.
  • Shiba Inu (SHIB)¹² je jasno izstopal skozi celoten turnir in zmagal na vsaki tekmi z veliko večino.

Thank you to the crypto community members who voted and participated in this year's BitPay Brackets tournament! All of those that voted in each round will be entered in to win cool BitPay prizes and will be notified via email once winners are determined. We will see you in 2023 for another wild tournament!