Spirit ліквідує Sprout з IEM Rio Major PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Дух усуне Sprout з IEM Rio Major

Перемога на двох картах — це все, що стоїть між ними Дух і плей-офф IEM Rio Major після впевненої перемоги з рахунком 2-0 паросток. Зараз росіяни мають рахунок 2-2 на Legends Stage і чекають свого суперника в останньому раунді, який відбудеться у вівторок.

Навколо датської більшості Ізмаїл “Оновлення” Алі не змогли знайти відповідь на ДухТ-бокова агресія на чолі з Борис “magixx” Воробйоводинадцять перших вбивств і тепер вибули з Major із результатом 1-3.

Патсі лідирував у Spirit з 41 вбивством у серії

Історія ДухДомінування Nuke почалося з потрійного вбивства під час пістолетного раунду Пол “s1ren⁠” Оглоблин, перша з багатьох індивідуальних ігор, яка виграє їм карту. Сторона з російською більшістю скористалася імпульсом не відразу, а пізніше magixxЗдійснивши 14 вбивств, вони повели в рахунку 7-4. Це було б лише тимчасовою невдачею для паросток оскільки вони забезпечували стійкий захист у першому таймі. Це була надійність Лоренс “⁠lauNX⁠” Țârlea та refrezh це означало паросток раніше міг зрівняти рахунок, 7-7 Роберт “Патсі” ІсяновЧотири вбивства в останньому раунді дали Дух край.

Другий тайм розпочався так само, як і перший, з перемоги в пістолетному раунді Дух. Вирішив зупинитися Дух від удару їхнього кроку, Расмус “Зифон” Нордфосс виграв зчеплення 1 на 2, але цього було недостатньо. Дух домінував решту половини, а в останньому раунді три вбивства з Паці зняв вітер, що залишився паростоквітрила.

Після розгромного другого тайму на Nuke, Дух продовжували демонструвати свою майстерність на боці терористів на Vertigo. Ігор “W0nderful⁠” Жданов забезпечив це паросток не продовжить серію до третьої карти, привівши свою сторону до переваги 8-2. Зифон намагався зберегти паросток у грі з 19 вбивствами, але знову його героїчності виявилося недостатньо, оскільки вони програвали 10-5 у половині.

ДухЛише зросла перевага на початку другого тайму. Вони промайнули повз паросток у перших трьох раундах і зчеплення 1 на 2 від Паці дав їм четвертий. У 13-5, паросток намагався знайти вихід у гру, але це був лише блискавка. Leonid «подрібнювач» ВишняковУ той час сторона стріляла на всіх циліндрах Зифон стояв високо над рештою своєї команди, і незважаючи на його 32 вбивства Дух виграв карту 16-8.