Cloud9 поклав край надії FaZe на турнірі Великого шолома на EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Cloud9 поклав край надії FaZe на турнірі Великого шолома в EPL

Cloud9 стала другою командою, яка забезпечила собі місце в півфіналі ESL Pro League Season 16 після перемоги над Фазе 2-1. Vladislav “нафані” ГоршковЛюди ледве поступилися Inferno (13-16), перш ніж повернутися на Ancient (16-9) і Mirage (16-11), щоб повторити свою перемогу над європейцями на IEM Dallas.

Втрата означає ФазеЗмагання Intel Grand Slam на Мальті підійшли до кінця. Збірна Європи вийшла з групи B із результатом 4-1 і вийшла до чвертьфіналу після непереконливої ​​перемоги над складність перед тим як потрапити до росіян.

Ax1Le був зіркою шоу в серії з рейтингом 1.54

Cloud9 розпочав серію, перейнявши перший пістолетний раунд на Inferno Фазе щоб отримати першу перевагу 4-0. Перевага росіян повільно зменшилася після трьох успішних захоплень бомбардувальника А, що також привело економіку CT у форму до кінця тайму. Хельвійс “брокі” Сауканц був хорошим гравцем для захисників з рейтингом 1.59 і 100% KAST, допомагаючи європейцям переграти половину з рахунком 8-7.

Матч залишався рівноцінним після зміни сторін, оскільки жодна зі сторін не зберігала перевагу протягом тривалого часу. Dmitry “ш1ро” Соколов ожив на стороні КТ Сергій “Ax1Le” Рихторов показав свою солідну гру з першого тайму, причому цей дует привернув увагу Cloud9 з перевагою 13-12. Фазе відповіли чотирма послідовними ударами на майданчику B, що дозволило їм викрасти перевагу та закрити карту з рахунком 16-13.

Cloud9 були фантастичними у своєму виборі Ancient. Незважаючи на те, що їм не вдалося розвинути перемогу в пістолетному раунді, російська команда використала це ФазеЗахист сайту B претендує на серію з восьми раундів. брок у першому таймі було важко, зареєструвавши лише один фраг і рейтинг CT 0.46, коли європейці врятували рахунок 6-9 до перерви.

Фазе не змогли повернутися в гру, незважаючи на другий пістолетний раунд. Cloud9Форс-бай у сімнадцятому раунді зупинив атаку європейців на майданчику В, вкравши імпульс у Ts. Російська команда програла лише ще один раунд до завершення серії з перемогою 16-9 і здобула свою сьому поспіль перемогу в LAN на Ancient.

Cloud9 продовжував дивувати Фазе з кількома агресивними раундами на Т-стороні Mirage. Кілька влучень російської атаки на вибуховий майданчик поставили КарріганКоманда перебувала в невигідному становищі 4-9, але коротке пожвавлення наприкінці тайму дозволило їм вийти на другу половину лише з відставанням 6-9.

sh1ro ожив після переходу на сторону КТ, але було Ax1Le щоб знову сяяти найяскравіше. 20-річний стрілець зареєстрував рейтинг 1.99 на стороні CT до потужності Cloud9 до перемоги 16-11, вибивши Фазе з події.

Cloud9 забезпечили собі місце у півфіналі, де вони намагатимуться взяти реванш Рідина в суботу о 14:30 . північноамериканська команда вийшла з групи D на третє місце перед тим, як вилетіти Fnatic та МОУЗ в плей-офф.