Аутсайдери виключають fnatic з IEM Rio Major PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Аутсайдери виключають fnatic з IEM Rio Major

Загін на чолі з Джамі «Джейм» Алі переважали над Fnatic у півфіналі IEM Rio Major, перемігши Inferno з рахунком 16-11 і Mirage з рахунком 16-8. Аутсайдери полегшили роботу своїм опонентам завдяки powered by Євген “FL1T⁠” Лебедєвнайвищий для сервера рейтинг 1.41.

Оскільки цей чвертьфінал закінчився, Аутсайдери тепер чекають, щоб зіграти переможця МОУЗ в порівнянні з Cloud9 у півфіналі. для Fnatic, які вперше з 2018 року потрапили в плей-оф Major, це була недовга справа, оскільки вони не могли показати сильний T-side на жодній з карт.

У півфіналі аутсайдери зустрінуться з MOUZ або Cloud9

Аутсайдери домінував прямо з воріт на Inferno, вигравши пістолетний раунд з Petr “слава” Болишева здійснивши три вбивства. У незначній невдачі росіяни не використали свій ранній імпульс, вони дозволили Fnatic зайти на майданчик B у третьому раунді, відмовившись від одного вбивства перед збереженням, але дозволивши опоненту закріпитися в грі. А Вільям “мезії” Мерріман Зчеплення 1 на 2 збережено FnaticМрія про змагальний матч жива, але популярність продовжував бути рятівником для Аутсайдери, вигравши 1 проти 1, завдяки чому його сторона отримала перевагу 5-4. Вони тримали ногу на газі й завершили першу половину з рахунком 10-5.

У першому таймі Аутсайдери були повністю на вершині Fnatic але коли почався другий, імпульс змінився. Європейська сторона виграла власний командний пістолетний раунд і продовжила контролювати свою сторону CT, перемігши 2 проти 2. Вони досягли успіху в наступних п’яти раундах поспіль, щоб довести гру до 10-10. З нічиєю в грі Fnatic захитався, як дозволили Аутсайдери взяти вперед, 14-10, незважаючи на хиткий старт росіянина з Т-боку. Горезвісна повільна сторона T Аутсайдери було занадто багато для Fnatic обробляти як популярність23 вбивства привели його команду до перемоги з рахунком 16-11.

На Міражі, Fnatic виглядало так, ніби вони влаштують чесну боротьбу на своїй стороні CT, коли вони покрили пістолет перемогою 3vs3. Вони майже перетворили еко-раунд, але 1 на 2 з Аутсайдери почали шість раундів, які розбирають їхній захист опозиції. На звороті Фредрік “roeJ⁠” Йоргенсен та Фредді “КРИМЗ” Йоханссон Fnatic утрималися в першому таймі, повернувши рахунок до 6-5, але раунди, які вони виграли, були близькими Аутсайдери були їм по п'ятах. Біг від Fnatic було недостатньо, щоб утримати їх у грі Аутсайдери відновили контроль, здобувши серію з чотирьох перемог, програвши лише в останньому раунді тайму, зробивши рахунок 9-6 на свою користь.

На відміну від Inferno Fnatic не досягли успіху на ранніх стадіях другого тайму, незважаючи на те, що виграли форс-бай, щоб довести гру до 10-7. Вони зробили раунди близькими, програвши послідовні раунди 1 на 1 і 1 на 2, але незалежно від того, наскільки близько вони це зробили, Fnatic не міг закрити раунди. FL1T та Девід “n0rb3r7⁠” Даніелян вимикати Fnaticатаки, пропустивши лише два раунди CT, коли вони разом здійснили 41 вбивство, щоб виграти гру з рахунком 16-8.