nitr0 зірки, як Liquid перемогли NAVI, щоб забезпечити місце в півфіналі Copenhagen PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

nitr0 зірки, коли Liquid перемогла NAVI, щоб забезпечити собі місце у півфіналі в Копенгагені

Рідина забезпечив собі місце в півфіналі осіннього фіналу BLAST Premier Fall після перемоги Народжені перемагати 2-1 у фіналі верхньої сетки групи B. Північноамериканська сторона виграла гру після перемоги над Inferno (16-14) і Mirage (16-7), незважаючи на поразку від Dust2 від NAVI (12-16).

Оскільки матч вирішує лише посів у плей-офф, жодна команда не вибуває з турніру. Рідина тепер налаштовані зустрітися з переможцем між Героїчний та G2 в суботу о 15:30 . Народжені перемагати, чиє майбутнє затьмарене невизначеністю, поставлені по інший бік дужки і зустрінуться Ніндзя в піжамах у чвертьфіналі в п'ятницю о 19:00 .

nitr0 був безперечно найкращим виконавцем на Inferno

Денис “ЭлектроНік” Шаріпов почав гру, вигравши зчеплення 1 на 2 у пістолеті, лише для Рідина відповісти форс-баєм за допомогою заводу бомби в попередньому раунді. Зав'язалися силові війни, с Народжені перемагати вийти на перше місце та побігти в лідери з рахунком 4-1. Це був єдиний період успіху для української сторони, як Рідина почав компенсувати дефіцит, швидко зрівнявши рахунок до 5-5. Нік «нітр0» Канелла провів фантастичний перший тайм, забезпечивши своїй команді вирішальний квадрокілл, щоб вперше вивести їх вперед, перш ніж виграти зчеплення 1vs2 із вражаючим контролем розпилення. Кит “NAF” Маркович також мав власний кульмінаційний момент, вигравши чіткий клатч 1 на 3, завершивши свій ейс і поставивши рахунок у перерві на 9-6 на користь північноамериканців.

Рідина продовжували перемагати у другій половині пістолета, але в інших випадках було важко в захисній половині. Один раз Народжені перемагати досягли гарматного раунду, вони компенсували дефіцит і зрештою зрівняли рахунок до 11-11. Почалася боротьба вперед-назад, і жодна з команд не контролювала гру, коли вони обмінювалися раундами, поки врешті-решт знову не зрівняли рахунок 14-14. Це було ще раз nitr0 який активізувався, зробивши два важливі мульти-убивства на майданчику B, перевівши свою команду через лінію з перемогою 16-14 і здійснивши 31 вбивство в процесі.

Наступним був вихідний Dust2, де Народжені перемагати гаряче виходили з воріт і створювали домінуючу половину нападу. Раніше вони нанизали разом сім патронів Рідина отримали свій перший, але їхнє відродження тривало недовго. Північноамериканці отримали лише три раунди до цього Народжені перемагати повернувся до домінування, завершивши перший тайм із рахунком 12-3.

Народжені перемагати виграв пістолет у другому таймі, і їхня перемога виглядала певною, але Рідина не відступив. Їхня половина в атаці була набагато сильнішою, оскільки вони досягли двозначного показника та відійшли від суперників у чотири раунди. Народжені перемагати виглядав позбавленим ідей і намагався дати відсіч Рідина нападу, але все-таки вдалося завершити гру за допомогою Валерій “b1t⁠” Ваховськийпотрійний з MP9, серія переходить до вирішального Mirage.

Mirage розпочав ще один домінуючий T-side виступ, цього разу by Рідина. Їхній старт був хитким, оскільки раніше вони вигравали пістолет Народжені перемагати повернувся, щоб зрівняти рахунок 2-2. Рідина потім вкрав раунд з еко, коли Олександр “s1mple⁠” Костильєв не зміг знайти бомбу в диму і не вистачило часу на знешкодження. Раунд повністю змінив хід, оскільки північноамериканці програли лише двічі за тайм, завершивши перерву з рахунком 11-4. nitr0 мав ще один зірковий виступ, вигравши клатч 1vs4 на шляху до 14 вбивств у перерві.

Друга пістолетна перемога для Рідина означало, що їхній тріумф був чистою формальністю, оскільки північноамериканці опинилися в дев’яти раундах. s1mple продовжив неминуче за допомогою зчеплення 1 проти 2, але цього було недостатньо. Рідина пройшли необхідні раунди та спокійно закрили карту, вигравши серію та забронювавши пряме місце у півфіналі.