Astralis on A-rühma tipptasemel pärast Vitality PlatoBlockchain Data Intelligence'ist möödumist. Vertikaalne otsing. Ai.

Astralise A-grupi tipp on pärast Vitalityst möödumist

Astralis on võitnud A-grupi ja kergelt ära hellitanud Elujõuddebüütüritus koos Lotan "Spinx" Giladi, alistades rahvusvahelise koosseisu Mirage'il 19:17 pärast tagasitulekut 8:13.

Tulemus tähendab seda Astralis on kindlustanud oma koha väljalangemisetapi kolmandas ringis, vajades nüüd vaid ühte sarja võitu, et pääseda BLAST Premier Fall finaali. Elujõud lõpetavad grupi teisena ja jätavad seetõttu väljalangemisetapist välja vaid ühe raundi.

Farlig astus üles siis, kui tema meeskond teda kõige rohkem vajas

Astralis võitis esimese püstoliraundi, kuid ei suutnud saavutada suurt eduseisu Elujõud lööb peaaegu kohe vastu. Peter "dupreeh" Rasmussen’s 1v1 clutch viigistas seisu ja pani omakorda tema meeskonnale voorude jada, mis lõppes 5:3 eduseisus. Astralis võitles tagasi, et skoori viigistada, ainult eest dupreeh uuesti üles astuda, olles relvastatud vaid P250-ga Elujõud taas juhtima. See pööras hoo täielikult ümber Elujõud poolaja lõpp 10-5 ees.

Teine pool püstoliring läheb Elujõud tähendas, et võit näis kotis olevat, aga Andreas "Xyp9x" Højsleth toimetanud multi-kill kohta jõu osta anda Astralis võitlusvõimalus. See tähendas jõu-ostmissõdade algust Astralis tuleb teiselt poolt paremini välja. Taanlased jätkasid oma võitlust, asudes lõpuks juhtima seisuga 15:14 Elujõud suutis ületunde sundida.

Elujõud suutsid CT poolel rohkem edu leida lisaringide ajal, võites esimesel poolajal kaks kolmest. Astralis läks siiski ühe võrra paremini, võites kõik kolm vooru ja lõpetades mängu Asger "Farlig" Jensen eriti mängu viimastes voorudes.