Noored ninjad võidavad WePlay Academy League 6. hooaja PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertikaalne otsing. Ai.

Noored ninjad võidavad WePlay Academy League 6. hooaja

Noored ninjad on võitnud WePlay Academy League 6. hooaja, lüües Vaimuakadeemia Suures finaalis 2:1 (7-16 Dust2, 16-11 Vertigo, 16-8 Nuke), et võita tiitel ja taastuda laupäevasesse konsolideerimisfinaali kukkumisest.

Rootslased panid seisma Vaimuakadeemia's jooksis läbi ürituse, kus nad olid saavutanud B-alagrupi esikoha ja pääsenud vigastusteta play-off'ist, isegi alistades Noored ninjad finaalis 2:0.

Noored ninjad viivad koju oma esimese WePlay Academy League'i tiitli

Tiitli otsustajal sama tulemust aga ei tulnud Noored ninjad valides korduskohtumises Ukraina-Venemaa kombinaadi vastu hoopis teistsuguse kaardikogumi. Selle asemel, et minna lahingusse Mirage'i ja viadukti juurde, ztr ja ettevõte otsustas endise keelata ja jättis Dust2 basseini, kaardile, millele nad lõpuks kaotasid Vaimuakadeemia sarja alguses.

Noored ninjad neil polnud peaaegu mingit võimalust kaardil võidelda ja nad olid lihtsalt tugeva ründejõu tõttu paremad Vaimuakadeemia, kes tegi üheksa veatut vooru, et asjad käima lükata, enne kui hiljem võidu võttis, 16:7.

Ninjad pandi Vertigol nööridele vastu, varajane 3:1 edu T-poolel langes kiiresti. Vaimuakadeemia võitis järgmisest üheksast voorust kaheksa. Rootsi pool tõmbus tagasi kohe poolaja lõpus, võites kaks viimast raundi ja andis hoogu oma kaitsetegevusele, mis osutus peaaegu läbimatuks, sest nad võitsid üheksa vooru pausilt, enne kui varsti pärast seda võidu saavutasid.

Sealt, Noored ninjad võttis seeria üle kontrolli, tehes Nuke'i seisu 1:4, joostes CT-poolel juhtpositsioonilt ära, tõmmates vaheajal kolme raundi võrra ette. Hoogu säilis ka pärast poolajale vahetust, kuus vooru T-poolel pani Rootsi meeskonna kohe matšpallile, enne kui nad taas 16:8 võidu koju võtsid, et kindlustada seeria võit.