A folyékony túléli a Movistar Riders félelmet az EPL-nyitó PlatoBlockchain Data Intelligence segítségével. Függőleges keresés. Ai.

A folyékony túléli a Movistar Riders rémhírt az EPL-nyitóban

Folyadék győzelmet arattak az ESL Pro League 16. szezonjának nyitómérkőzésén, és megszerezték a győzelmet Movistar lovasok sorozatban, amely a vártnál sokkal közelebb került a végére. Visszatérésre volt szükség Folyadék hogy válassza ki a Mirage-t, amit 16-13-ra biztosítottak, de 16-14-re nyertek Movistar lovasok az Infernón végül egy harmadik térképet kényszerítettek ki, amely Folyadék kis híján átvette a sort, 16-13.

Az észak-amerikai csapatnak a kapun kívüli teljesítménnyel kellett megküzdenie Antonio "Martinez" Martinez Mirage-on, aki első fellépésén lenyűgözött a Riders zászlaja alatt álló legfelső szintű ellenféllel szemben. Ennek ellenére a spanyol csapat nem tudott feljebb lépni újonca mellett, és végül hatalmas előnyt szerzett Mirage ellen, de sikerült talpra állnia azáltal, hogy győzelmet aratott az Infernón, mielőtt megtorpant volna egy csapnivaló teljesítménnyel szemben. Elige a Vertigo-n.

Folyadék boldogok lesznek, ha nyerni fognak a nyitósorozatukban, bár az a szűk mód, ahogyan azt a győzelmet kivívták, visszatekinthet majd a szalagok áttekintése során az elleni meccsükre készülve. Gonosz gonoszok csütörtökön. Movistar lovasok, eközben reméli, hogy valamivel jobb teljesítményt nyújtanak ellene FURIA, egy sorozat, amelyet valóban meg kell nyerniük, ha esélyt szeretnének elérni a rájátszásba.

Az EliGE és a YEKINDAR kulcsfontosságú hatással volt a Liquid sorozat egészére

FolyadékMirage kiszemeltje jelezte, hol kezdődött a csata, és egy T-oldal kezdett visszatérni, hogy korán kísértse őket. Erős védősor Movistar lovasok egy élénkített kijelzőről táplálja Martinez segített a spanyoloknak szilárd 7-1-es vezetést kialakítani, néhány elvesztett körrel Folyadék tragikus módon történnek, mivel néhány előnyt kicsúsztak. Több ölési kör től YEKINDAR és a Elige megakadályozta a teljes kitörést, de Martinez tövis maradt Folyadéka félidőben végig a csapat oldalán állt, és kulcsfontosságú volt csapata 10-5-ös vezetésében a szünetben.

Movistar lovasok tovább növelték előnyüket 13-5-re az oldalcserét követően, ami egy kényszervásárlás Folyadék a második körben szinte megfordult az ár, csak a spanyolok szerezték meg a győzelmet. Amint a puskák a kezükbe kerültek, a lendület teljesen átváltozott Folyadék's szívessége, dominanciája a puskás duótól YEKINDAR és a Elige körről körre megakadályozva a spanyol inkvizíciót a bombatelepekre. A lett különösen kiváló teljesítményt nyújtott, és ő volt a hajtóereje a tizenegy menetben Folyadék ahogy elragadták a győzelmet a Riderstől, így a térkép 32-20 KD-vel és 1.65-ös értékeléssel zárult.

Az Inferno sokkal inkább oda-vissza futott az első félidőben, egyik csapat sem tudta túl sokáig megtartani a vezetést. A köröket oda-vissza keresték, mint Folyadék nem mutatott be túl meggyőző védelmet, mindössze nyolc menetet sikerült a félidőig összeszedni néhány erős hívást követően. Movistar lovasok. MartinezErős formája folytatódott a térképen, de ezúttal csatlakozott hozzá Alexander "alex" Masanet, aki különösen a második félidőben érezte hatását. Volt egy rövid pillanat, amikor úgy tűnt Folyadék után ismét érvényesülne a térkép későbbi pillanataiban Elige lebontott egy beállítást lakásokban kulcskörben, de Movistar lovasok lezárták a védelmüket, és alig győztek 16-14-re, így kényszerítették a Vertigo-döntést.

Folyadék bekerült a sorozat utolsó térképére, és 7-1-es előnyre tett szert a CT-oldalon, egy maroknyi becsapós kör után. Megtréfál “Lásd” Ohm. Ez egy 2vs3 retake volt Folyadék ment, és végül kudarcot vallott, ami megfordította az árapályt, a kerek zúzást Folyadékgazdaságát és segítését Movistar lovasok gyere vissza a térképre, megnyerve a félidő hátralévő hét fordulóját, hogy előnyhöz jusson. Miután az oldalak felcserélődtek, Folyadék ismét megszerezték az irányítást, bár két kört visszaestek az eco és az alacsony vásárlások felé, hogy szorosan tartsák a gólvonalat.

Azok a körök visszatértek, hogy kísértsék őket Movistar lovasok elkezdett visszahúzódni, és egy pillanatra úgy tűnt, hogy a spanyoloknak sikerül ellopniuk a győzelmet; azonban, Elige egy hatalmas quad kill körrel lépett fel, hogy megfordítsa az árapályt, és YEKINDAR dupla és tripla ölési körökkel követték a dolgokat, hogy segítsenek Folyadék alig kaparták össze a győzelmet, 16-13.