Cloud9 kończy wielkie nadzieje FaZe na EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Cloud9 kończy wielkie nadzieje FaZe na EPL

Cloud9 stał się drugą drużyną, która po przegranej zapewniła sobie miejsce w półfinale 16 sezonu ESL Pro League FaZe 2-1. Vladislav „⁠Nafany⁠” GorszkowPodopieczni ledwie stracili Inferno (13-16), zanim wrócili na Ancient (16-9) i Mirage (16-11), aby powtórzyć zwycięstwo nad Europejczykami na IEM Dallas.

Strata oznacza FaZeSzarża Intel Grand Slam na Malcie dobiegła końca. Drużyna Europy awansowała z grupy B z rekordem 4:1 i dotarła do ćwierćfinału po nieprzekonującym zwycięstwie z Złożoność przed wpadnięciem w ręce Rosjan.

Ax1Le był gwiazdą serialu w całej serii z oceną 1.54

Cloud9 otworzył serię, wygrywając pistoletówkę otwierającą na Inferno FaZe zdobyć wczesne prowadzenie 4-0. Przewaga Rosjan powoli zmalała po trzech udanych chwytach w miejscu bombardowania A, co również doprowadziło do ukształtowania gospodarki CT do końca połowy. Helvijs „⁠Broky⁠” Saukanty był solidnym zawodnikiem dla obrońców z oceną 1.59 i 100% KAST, jednocześnie pomagając Europejczykom wyprzedzić połowę 8-7.

Mecz pozostał równie wyrównany po zmianie stron, ponieważ żadna ze stron nie utrzymywała prowadzenia przez długi czas. Dmitry „⁠Sh1ro⁠” Sokolov ożył po stronie CT, podczas gdy Sergey „⁠Ax1Le⁠” Rychtorow niósł solidny występ z pierwszej połowy, a duet napędzał Cloud9 z przewagą 13-12. FaZe odpowiedział czterema kolejnymi trafieniami w stronę B, co pozwoliło im ukraść prowadzenie i zamknąć mapę z wynikiem 16-13.

Cloud9 były fantastyczne w ich wyborze Ancient. Mimo że nie udało się wykorzystać zwycięstwa w pistoletówce, rosyjski oddział wykorzystał FaZeObrona strony B, aby zdobyć zwycięską passę ośmiu rund. broky walczyli przez pierwszą połowę, rejestrując tylko jednego fraga i 0.46 CT, gdy Europejczycy uratowali wynik 6-9 przed przerwą.

FaZe nie byli w stanie wrócić do gry pomimo drugiej pistoletówki. Cloud9Siła kupna w siedemnastej rundzie zamknęła europejską ofensywę na stronie B, pozbawiając Ts impetu. Rosyjska drużyna przegrała tylko jedną rundę, zanim zakończyła serię zwycięstwem 16-9 i odniosła siódme z rzędu zwycięstwo w sieci LAN na Ancient.

Cloud9 nadal zaskakiwał FaZe z kilkoma agresywnymi rundami po stronie T Mirage. Kilka trafień z rosyjskiej ofensywy na bombsite A spowodowało, że karriganDrużyna 's w niekorzystnej sytuacji 4-9, ale krótkie odrodzenie w późnej połowie pozwoliło im przejść do drugiej połowy, mając tylko 6-9 w tyle.

sh1ro ożył po przejściu na stronę CT, ale tak było Ax1Le . , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , by znów zabłysnąć najjaśniej. 20-letni strzelec zarejestrował po stronie CT ocenę 1.99 do władzy Cloud9 do zwycięstwa 16-11, eliminując FaZe z wydarzenia.

Cloud9 zapewnili sobie miejsce w półfinałach, na których będą chcieli się zemścić Ciecz w sobotę o godz 14:30 . drużyna Ameryki Północnej awansowała z grupy D na trzecim miejscu przed odpadnięciem fnatic i MOUZ w play-offach.