Liquid ominął G2 i po pierwszym zwycięstwie w Danii PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Liquid wyprzedził G2 i odniósł pierwsze zwycięstwo w Danii

Ciecz przeszli przez jesienny finał BLAST Premier znakomicie, po zwycięstwie G2, 2-0. Amerykańska drużyna ukarała swoich wrogów na Vertigo 16-10, po czym zakończyła serię niewielkim zwycięstwem 16-14 na Mirage.

CieczZwycięstwo było efektem znakomitych występów Marek „⁠YEKINDAR⁠” Galińskich i Jonathan „⁠EliGE⁠” Jabłonowski. Obaj gracze przewodzili swojej drużynie w serii, zdobywając odpowiednio 48 i 45 zabójstw oraz oceny 1.27 i 1.33. Ciecz awansują teraz do finału górnej drabinki grupy B, gdzie zagrają Natus Vincere. Obie drużyny po raz ostatni zmierzyły się w meczu do jednego zwycięstwa na IEM Rio Major, gdzie Ciecz ledwo odniósł zwycięstwo po 30-rundowej mapie.

G2 spadną do dolnej drabinki, gdzie wczesna eliminacja jest przewidywana w obliczu starcia Pływ w czwartek o godz 16:00 . Rasmus „⁠HooXi⁠” Nielsen i nieudana walka firmy z Ciecz oznaczało również powrót drużyny do konkurencyjnej gry. Kwintet nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu od czasu katastrofalnej kampanii 2:3 na IEM Road to Rio RMR w październiku, która zakończyła passę organizacji na 11. Brazylia z boku.

YEKINDAR poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa, zabijając Mirage 29

Seria rozpoczęła się na Vertigo, G2wybór. Ciecz szybko zaczęli ukarać wybór mapy przez europejski skład, odrabiając początkowy deficyt 0-3 po stronie T, rozpoczynając własną pięciorundową szał, aby pochwalić się niewielkim prowadzeniem w połowie pierwszej połowy. Cieczjego kontrola nad meczem wzmocniła się dopiero po zakończeniu połowy; rundy wielokrotnego zabijania EliGE i JEKINDAR lewo G2 konsekwentnie toczył żmudną walkę w zakresie powtórek, a drużyna z Ameryki Północnej mocno zasiadła za kierownicą, aby uciec od rzeczy i do przerwy wypracować sobie wygodne prowadzenie 9-6.

Ciecz kontynuowali zwycięską drogę po wznowieniu gry. nacięcie „⁠Nitr0⁠” Cynamonżołnierze dodali cztery rundy do swojego dorobku, zanim międzynarodowa drużyna zdołała znaleźć jakąkolwiek godną uwagi odpowiedź, 13-6. G2 odzyskali równowagę i wykorzystali szczelinę w zbroi amerykańskiego zespołu, aby nadrobić deficyt, pokonując drużynę B przez trzy rundy kłusem, aby wyrównać wynik 9-13. Ciecz w odpowiedzi wzmocnili jednak linię obrony fenomenalnym występem EliGE, który był na szczycie tabeli z 31 fragami, dając drużynie z większością amerykańską platformę do kradzieży mapy 16-10.

Obie drużyny włączyły się w potyczkę, która miała rozpocząć Mirage. Ciecz ledwo przejął kontrolę nad gospodarką, aby zwiększyć presję, wykorzystując kliniczne egzekucje na stronie A jako odskocznię do awansu 5-2 po stronie T. Doszło do solidnego wysiłku zespołowego G2ratunek, gdy wydawało się, że wszystko się wymyka; cały skład połączył swoje strzały i po raz pierwszy w serii objął prowadzenie 6-5. G2 pozostał mniej więcej bez sprzeciwu przez pozostałą część połowy i wygrał trzy z czterech kolejnych rund, co wystarczyło, aby wysłać serię do Inferno. HooXi okazał się zaskakującym źródłem siły ognia dla europejskiego kombajnu, prowadząc serwer z liczbą 14 zabójstw najwięcej w drużynie do przerwy.

Druga połowa rozpoczęła się od G2 kontynuowali swoją passę, gdzie zdobyli trzy rundy po odbiciu, aby zbudować pewność siebie. Ciecz nie pozwolił G2 za bardzo się uspokoili i od razu odpowiedzieli zabójczym atakiem, po którym zaliczyli passę sześciu rund, a obie drużyny miały po 12 rund na koncie. Ta zacięta natura stała się jeszcze bardziej intensywna, gdy mapa osiągnęła etapy wymierania. G2 był coraz bliżej punktu meczowego po dwóch rundach jeden po drugim, ale Ciecz, na czele którego stoi absolutnie światowej klasy występ z 29 zabójstwami JEKINDAR, zakończyli cztery rundy i zdobyli mapę 16-14 i serię 2-0.