Liquid preživi strah Movistar Riders v odpiraču EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Liquid preživi strah Movistar Riders v uvodu EPL

Tekočina so dosegli zmago na svoji uvodni tekmi ESL Pro League Season 16, s čimer so dosegli zmago proti Movistar Riders v seriji, ki se je končala precej bližje od pričakovanega. Vrnitev je bila zahtevana od Tekočina da bi izbrali Mirage, ki so ga zagotovili s 16-13, vendar so zmagali s 16-14 Movistar Riders na Inferno se je končalo z izsiljevanjem tretjega zemljevida, ki Tekočina tesno prevzela postavo, 16-13.

Severnoameriška stran se je morala spopasti z vročo predstavo izven vrat Anthony “Martinez” Martinez na Mirage, ki je navdušil v svojem prvem nastopu proti najvišjemu nasprotniku pod zastavo Riders. Kljub temu španska ekipa ni uspela stopiti korak ob bok svojemu novincu in je nazadnje priznala veliko vodstvo na Mirageu, vendar se je uspela pobrati z zmago na Infernu, preden je klonila pred briljantno predstavo iz EliGE na Vertigo.

Tekočina bo z veseljem prišel do zmage v uvodni seriji, čeprav se bo ozek način, na katerega so dosegli zmago, ozrel nazaj, ko bo pregledoval posnetke med pripravami na dvoboj proti Zlobni geniji v četrtek. Movistar Riders, bo medtem upal na nekoliko boljšo predstavo proti FURIA, serijo, ki jo bodo resnično morali dobiti, če se bodo želeli uvrstiti v končnico.

EliGE in YEKINDAR sta za Liquid ugotovila ključni vpliv v celotni seriji

TekočinaMirage, ki ga je izbral, je označil, kje se je bitka začela, s stranjo T, ki se je že zgodaj začela vračati, da bi jih preganjala. Močna obrambna linija iz Movistar Riders poganja poživljajoči zaslon iz Martinez je Špancem pomagal vzpostaviti trdno vodstvo 7-1, nekaj izgubljenih rund od Tekočina dogajanje na tragičen način, saj so izpustili nekaj prednosti. Multi-kill runde iz YEKINDAR in EliGE sicer preprečili popoln izpih, vendar Martinez ostal trn v Tekočinanjegove strani skozi ves polčas in je bil ključen pri zagotavljanju vodstva svoje ekipe s 10-5 ob odmoru.

Movistar Riders še povečali svojo prednost na 13-5 po stranski zamenjavi, prisilnem nakupu od Tekočina v drugem krogu skoraj preobrat, le da so Španci tesno zmagali. Ko so bile puške v rokah, se je zagon popolnoma spremenil Tekočinanaklonjenost, dominacija dvojca za žlebljenje YEKINDAR in EliGE preprečevanju španske inkvizicije na bombna mesta krog za krogom. Še posebej Latvijec je imel zvezdniško predstavo in je bil gonilna sila v enajstih rundah za Tekočina ko so ukradli zmago Ridersom in končali zemljevid z 32-20 K-D in oceno 1.65.

Inferno je imel prvi polčas precej bolj zapleten in nobena ekipa ni mogla predolgo zadržati vodstva. Krogi so se menjavali naprej in nazaj kot Tekočina ni predstavil zelo prepričljive obrambe, saj je do polčasa zbral le osem krogov po nekaj močnih pozivih Movistar Riders. MartinezNjegova močna oblika se je nadaljevala na zemljevidu, toda tokrat se mu je pridružil Alexander "Alex" Masanet, ki je bil še posebej odmeven v drugem polčasu. Bil je kratek trenutek, ko se je zdelo, da Tekočina bi ponovno prevladal v kasnejših trenutkih zemljevida po tem EliGE porušil nastavitev v stanovanjih v ključnem krogu, vendar Movistar Riders zaklenili svoje obrambe in komaj dosegli zmago s 16-14, da bi izsilili odločilno Vertigo.

Tekočina prišel do končnega zemljevida serije in dosegel vodstvo s 7-1 na strani CT na podlagi peščice udarnih krogov iz Josh “⁠OVidi” ohm. To je bilo ponavljanje 2 proti 3 Tekočina poskušal in nazadnje ni uspel, kar je obrnilo plimovanje, drobljenje kroga Tekočinagospodarstvo in pomoč Movistar Riders se vrnejo na zemljevid in zmagajo v preostalih sedmih krogih polčasa, da se izognejo prednosti. Ko sta se strani zamenjali, Tekočina znova pridobili nadzor, čeprav so dva kroga spustili na eco in low buys, da bi ohranili rezultat blizu.

Ti naboji so se vrnili, da jih preganjajo kot Movistar Riders se je začela vračati in za kratek trenutek se je zdelo, da bo Špancem uspelo ukrasti zmago; vendar, EliGE okrepil z veliko rundo štirih ubijanj, da bi obrnil plimovanje in YEKINDAR spremljal stvari z dvojnimi in trojnimi rundami ubijanja, da bi pomagal Tekočina komaj izpraskal zmago, 16-13.