Vitality je premagal NIP in osvojil drugo zmago na BLAST Fall Groups PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Vitality premaga NIP in osvoji drugo zmago na BLAST Fall Groups

Vitalnost zagotovil svojo drugo zmago na BLAST Premier Fall Groups 2022 po zmagi s 16-12 nad Ninjas v pižamah na Infernu. Dan “⁠ApEX⁠” MadesclaireMoški ekipe so zasedli svoje mesto v finalu zgornjega razreda skupine A in si bodo prizadevali zagotoviti boljši položaj v izločilnem delu.

Lotan “PinSpinx⁠” Giladi imel mirnejšo tekmo v primerjavi s svojim prvencem proti OG v začetku dneva, a vseeno navdušil v svojem prvem nastopu na Infernu od 2021. julija.

Ninjas v pižamah izpadli v nižji razred in se bodo pomerili z zmagovalcem Astralis vs OG pozneje v petek za priložnost, da zahtevate boljšega nosilca v naslednji fazi dogodka.

ZywOo fantastičen med zmago Vitalityja na Infenru

Vitalnost odprli Inferno s hitrim strelom iz pištole na mestu A, vendar je bilo njihovo napredovanje hitro ustavljeno Ninjas v pižamahprisilni nakup. Evropska mešanica je potrebovala nekaj časa, da se je vrnila na noge, saj ni uspela pretvoriti več zadetkov na A as Hampus "Mphampus⁠" Poser in Frederick “REZ” Sterner jih vsakič zadrževal. sčasoma, ZywOo vzel stvari v svoje roke in napajal Vitalnost do pozne vrnitve, pri čemer je pet zaporednih rund dosegel polovico prednosti 8-7.

O apEXmoštvo pod vodstvom je po zamenjavi strani nadaljevalo svoj zmagoviti niz in si zagotovilo prvih pet krogov drugega polčasa pred Ninjas v pižamah prišel na tablo. Švedi so ob koncu polčasa uspeli nanizati nekaj krogov, a niza niso uspeli spremeniti v povratek in so na koncu priznali igro z 12-16.

ZywOo je nadaljeval s svojimi običajnimi prevarami na strani CT in tekmo končal s 30-17 KD. To je bilo sijajno nadaljevanje, saj je AWPer nadaljeval svojo odlično formo, ki smo jo videli v prvi tekmi proti OG pri kateri je zabeležil fantastično oceno 1.68.